Nasze kursy, projekty i inne


facebook-banner

 

 

 

KURSY PROGRAMU SESA:

 

Kurs Nowe Życie:Znalezione obrazy dla zapytania nowe życie
Jeżeli pragniesz poznać Jezusa, szukasz nowej jakości życia, to ten kurs jest dla Ciebie. Pomoże Ci spotkać Boga, który jest Tobą zainteresowany. Doświadczyć Jego Miłości, która czyni wszystko nowe. Bóg chce Ci dać więcej niż możesz się spodziewać.
Jest to pierwszy, podstawowy kurs SNE, otwierający drogę do dalszego poznawania Boga poprzez treści z innych kursów. Kurs jest etapem w programie Szkół Ewangelizacji Świętego Andrzeja.

 

 


Kurs Emaus:
Jeżeli zastanawiasz się jak i dlaczego warto czytać Pismo Święte, to zapraszam Cię na podróż do Emaus. Będziemy się tu uczyć jak rozumieć Pismo Święte, jak zapałać do Niego miłością i jak pogłębiać swoją relację z Jezusem karmiąc się Słowem Bożym.
W Słowie Boga możesz znaleźć odpowiedzi na pytania, które są wciąż bez odpowiedzi i na najgłębsze pragnienia.

Kurs jest etapem w programie Szkół Ewangelizacji Świętego Andrzeja.

 


Kurs Jan:
Chcesz podobnie jak Jan być umiłowanym uczniem Jezusa? Słyszałeś, że możesz wsłuchać się w rytm bicia serca Nauczyciela? Kurs Jan to podróż do tego jak być coraz bardziej podobnym do Jezusa. Niesamowity czas, w którym możesz usiąść
u stóp Mistrza i pozwolić by kształtował Twoje serce.

Kurs jest etapem w programie Szkół Ewangelizacji Świętego Andrzeja.

 

 


Kurs Jezus w Czterech Ewangeliach:
Chcesz poznać Jezusa i doświadczyć osobistego spotkania z Nim? Czterej Ewangeliści: Mateusz, Marek, Łukasz, Jan opisują historię życia Jezusa. Dzięki ich świadectwu będziesz mógł bardziej zachwycić się Jezusem. Jeśli pragniesz zagłębić się w każdą z Ewangelii ten kurs jest dla Ciebie.

Kurs jest etapem w programie Szkół Ewangelizacji Świętego Andrzeja.

 


Kurs Mojżesz:
Chcesz być wolny? Zastanawiasz się jak innych prowadzić do wolności? Odkrywając historię Mojżesza będziesz mógł zobaczyć jak Bóg potrafi posłużyć się Twoimi słabymi i mocnymi stronami w prowadzeniu innych do wolności. Jeśli jesteś liderem bądź chciałbyś kiedyś nim być i widzisz, że Bóg wlewa w Twoje serce pragnienie działania w tej przestrzeni, ten Kurs jest dla Ciebie.

Kurs jest etapem w programie Szkół Ewangelizacji Świętego Andrzeja.


Kurs Paweł:
Spotkałeś Boga i chcesz się mówić o tym innym, ale nie wiesz jak? Kurs Paweł dostarczy Ci wiedzy i narzędzi. Nauczy Cię praktycznego głoszenia Ewangelii w kreatywny sposób. Nie tylko pomoże Ci odkryć w sobie ewangelizatora, ale także pokaże jak formować kolejnych ewangelizatorów.

Kurs jest etapem w programie Szkół Ewangelizacji Świętego Andrzeja.

 
KURSY SPOZA PROGRAMU SESA:

Kurs Animacji Modlitwy Charyzmatycznej:
Nie wiesz jak się modlić? Modlitwa sprawia Ci trudność? KAMCh to czas, w którym Bóg będzie chciał pokazywać Ci jak modlić się z wiarą i jak ogromną moc ma modlitwa. Jeśli odkrywasz pragnienie, aby Bóg w przestrzeni modlitwy zmieniał Twoje nastawienie, może myślenie, ten kurs jest dla Ciebie. Pozwól Bogu modlić się w Tobie.


Kurs Dawid:
Śpiewasz? Grasz na instrumencie? Tańczysz? Chcesz to robić na chwalę Boga? Na tym kursie nauczysz się jak połączyć jedno z drugim oraz jak ewangelizować przez muzykę. Będzie czas na wspólną modlitwę jak i na szlifowanie swoich umiejętności (wokalnych, instrumentalnych, tanecznych) pod okiem doświadczonych muzyków-ewangelizatorów.