Modlitwa wstawiennicza


modlitwa wstawADORACJA Z MODLITWĄ WSTAWIENNICZĄ – w każdy pierwszy czwartek miesiąca – 19:00. po Mszy św. służymy stale modlitwą wstawiennieczą.

Modlitwa wstawiennicza jest modlitwą nad konkretną osobą, jest gorącą prośbą, jest wołaniem i wstawianiem się do Boga, by On jako Dobry Ojciec, kochający i wszechmocny, ogarnął całe życie omadlanej osoby Swoją potężną Miłością i Miłosierdziem. Jest to modlitwa o uzdrowienie zranień i wspomnień od momentu poczęcia przez całe życie człowieka aż do dnia dzisiejszego. Warunkiem jest – zawierzenie się Jego Wszechmocnej Miłości, szczere otwarcie serca, szczera chęć poprawy życia – resztę Bóg sam uczyni.

Bóg, który nie jest ograniczony czasem, ani przestrzenią, zaproszony do serca ludzkiego – przenika wszystkie bolesne wspomnienia i doświadczenia życiowe swego umiłowanego Dziecka, uzdrawia wszystkie rany serca spowodowane brakiem miłości, nienawiścią, wszelką nędzą ludzką i chorobami, przecina wszelkie więzi zła, przekleństw i złorzeczenia ciągnące się przez długie lata. Uzdalnia serce do przebaczenia sobie i swoim winowajcom. Człowiek otrzymuje NOWE ŻYCIE jako DAR OD BOGA, stare obciążenia już nie przeszkadzają, aby otworzyć się na Bożą Miłość i na Jego prowadzenie.

Zostaliśmy, po odpowiednim przygotowaniu, obdarowani przez Ducha Świętego darem posługi modlitwą wstawienniczą. Z naszej strony zapewniona jest wszelka dyskrecja, i chociaż nie jest to Sakrament Pokuty, obowiązuje nas całkowita tajemnica. Skorzystaj z naszej posługi Modlitwą Wstawienniczą, a skosztujesz jak Dobry jest Pan i łaskawy.

Jak wygląda modlitwa wstawiennicza?

– WSTĘPTNA MODLITWA

– ROZMOWA – w całkowitej dyskrecji, z otwartym sercem – o swoim życiu, o tym co było trudne od małego dziecka i później. O przykrych wspomnieniach i doświadczeniach, o ranach serca i duszy, o chorobach, wypadkach, zdarzeniach, o lękach, strachach, o braku miłości o wszystkim, tym co smutne i bolesne w życiu. Doświadczenia te sprawiają, że często nie umiemy otworzyć się na drugiego człowieka, mamy problemy, kompleksy, czujemy się niedowartościowani, nie potrafimy kochać i otwierać się na miłość innych – chociaż sami bardzo pragniemy miłości czegoś boimy się. Nie potrafimy przebaczać, jesteśmy nerwowi, niespokojni, zimni, twardzi, modlimy się z wielkim trudem albo wcale się nie modlimy – boimy się stanąć w prawdzie przed Bogiem. Nie wierzymy, że Bóg nas kocha i przebacza – jesteśmy smutni, wciąż nie wierzymy we własne szczęście.

– SPOJRZEĆ OCZAMI WIARY – pomagamy na te wszystkie wydarzenia spojrzeć oczami Pana Boga – często małe dziecko jest karmione złem, bólem, krzywdą, lękiem, brakiem miłości, akceptacji, chorą miłością rodziców. Brak wartości moralnych, odejście od Boga w grzech ciężki, wychowanie bez praktyk religijnych, rozbita rodzina – czym się karmisz, z kim przystajesz, taki się stajesz… Twoje życie się rozwala i po drodze rani innych. Lecz Bóg jest, Jego Miłość trwa. On jest przede wszystkim OJCEM kochającym i cierpliwym: chce nas na nowo usynowić, chce otworzyć bramę do Nowego, lepszego życia.

– MODLITWA WSTAWIENNICZA – obejmujemy modlitwą każdą chwilę życia, w sposób szczególny te najtrudniejsze momenty. Wstawiamy się do Boga gotowi współ dźwigać Twój ból. Prosimy Boga o potrzebne siły, łaski i rozwiązania sytuacji niejednokrotnie, po ludzku bez wyjścia.

Ojciec Miłosierny czeka i tęskni za synem, który odszedł, zagubił się

Gdy syn postanowi wrócić – nie wypomina, przyjmuje z radością.

Bóg może Cię uzdrowić, uwolnić, możesz zacząć od nowa

On przyjmie Cię z radością. Bóg wszystko może Jego Miłość większa jest niż całe zło

Ale bez Twojej zgody, bez Twojego pozwolenia BÓG nic nie może uczynić i nic nie może zmienić.